ŞİRKET PROFİLİ

Se - Dem Trans Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan , değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir. Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca lojistik gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine Sadece İsteyin diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Bizler Se - Dem Trans Lojistik Olarak, Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız. Bunu taahhüt ediyoruz.

sedemtranslojistik

Hakkımızda


Se - Dem Trans Lojistik olarak, tecrübesi, birikimi, üstlendiği projelerdeki başarısı ve saygın konumu ile Lojistik Sektörü’nde aranan markalar arasında yerini alan kuruluşlarından biridir.

Kendimizi müşterimizin ortağı olarak görürüz. Böylece müşterilerimiz yetenekli ve hizmet odaklı çalışanlarımızdan fayda sağlarlar. Küresel düşünürüz, ancak yerel davranırız. Türkiye genelinde lojistik ve servis ağımızla ki her pazarın farklı taleplerine yerinde müdahale ederek, uygun çözümler sunarız.

İzlediği ''7 / 24 TÜRKİYE 'nin Her Yerine'' ve ''Güven Taşır'' politikasını her zaman amaç edinmiş, emin ve kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir. Yurtiçi taşımacılığında ; müşterilerinin beklentilerini iyi analiz ederek, onlara ihtiyaçları doğrultusunda en ince ayrıntıya kadar bilgi vererek yönlendiren, profesyonel çözümler üreten her geçen gün müşteri portföyünü ve filosunu genişleten firmadır.

Misyon

Vizyonumuz

Hedefimiz

''7 / 24 TÜRKİYE 'nin Her Yerine'' kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

Misyon

Misyonumuz

Amacımız

Ticaret yapan firmalara beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir lojistik kuruluş olmak.

Değerler


Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren ; Se - Dem Trans Lojistik köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

Se - Dem Trans Lojistik Müşteri İlişkileri Yönetimi


Müşteri odaklı yönetim biçimini benimsemiş kurumumuz, kalite standartlarının korunması ve yükseltilmesi, buna bağlı olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına, yapılan yatırımları müşteri ihtiyaç ve beklentileri yönünde gerçekleştirmektedir.

Bu ihtiyaçları tespit etmek üzere tüm satış, operasyon ve finansal süreçler dahil süreç geliştirme faaliyetlerinde müşteri odaklı bakış açısı ile kritik kontrol noktalarını belirleyen ve bu müşteri beklentilerini karşılayacak insan kaynakları yönetimi felsefesi ile çalışmaktadır. Müşteri İlişkileri Yönetimi, müşterilerimizin Se - Dem Trans Lojistik’ten almış oldukları hizmetlerin değerlendirilmesine yönelik çalışmalar da yaparak müşteri memnuniyetinin yükseltilmesine yönelik sürekli iyileştirme çalışmaları ile sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

  • Müşterilerin Se - Dem Trans Lojistik'ten almış olduğu hizmetlerinden memnuniyetin düzeylerini degerlendirilmesine yönelik çalışmalar (ziyaret, anket, şikayet yönetim vb)
  • Stratejik kurum kararlarının müşteri memnuniyetini nasıl etkilediğinin tespiti
  • Muhtemel şikayet konularını ortaya çıkartma
  • Müşterilerin beklentilerinin öğrenilmesi
  • Müşteri memnuniyetini yükseltecek iyileştirme alanlarının tespit edilmesi
  • Üst yönetimce karar verilen iyileştirme yapılacak alanlardaki çalışma süreçlerine dahil olup, çalışmalara katkıda bulunmak

Müşterilerimizle uzun vadeli bir iletişim süreci geliştirmeyi hedefleyen Müşteri İlişkileri Yönetimi, şirketimizden hizmet alan müşterilerimiz arasında köprü oluşturup, alternatif bir iletişim kanalı yaratmaktadır. Bu iletişim sürecinde müşteri beklenti ve ihtiyaçları tespit edilerek, müşteri hizmet bilincinin geliştirilmesi, buna bağlı olarak , hizmet kalitesinin ve memnuniyet düzeyinin arttılması hedeflerine hizmet etmektedir.

Se - Dem Trans Lojistik ile İstanbul'un Tüm İlçelerine Parsiyel ve Komple Yük Taşımacılığı

Adalar, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Arnavutköy, Beykoz, Ataşehir, Esenler, Avcılar, Eyüp, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Kadıköy, Bakırköy, Kartal, Başakşehir, Maltepe, Çatalca, Sancaktepe, Çekmeköy, Silivri, Esenyurt, Sultangazi, Fatih, Şişli, Güngören, Ümraniye, Kağıthane, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Üsküdar, Pendik, Sarıyer, Sultanbeyli, Şile, Tuzla

Müşteri̇ İli̇şki̇leri̇ Yöneti̇mi̇ Faali̇yetleri̇


Müşteri Segmentasyon Çalışmaları :

Her sene başında segmentasyon çalışması yapılarak, şirketin stratejik müşterileri ve segmentlerinin belirlenmesine müteakip yılın ikinci yarısında güncelleme çalışması yapılarak müşteri segmentleri belirlenir.

Müşteri Ziyaretleri :

Satış ekiplerinin yaptığı müşteri ziyaretlerinin yanısıra, Müşteri İlşkileri Yönetimi departmanı tarafından yakın ilişkiler geliştirilmek, ihtiyaç ve beklentilerin tespit edilmesi, alternatif-yeni işbirliği yapılabilecek alanların belirlenmesine yönelik müşteri ziyaretleri yapılır. Yapılan ziyaretlerde  müşterilerden alınan geri bildirimler ilgili iş tarafı ile birlikte objektif ve sistematik olarak değerlendirilir.

Müşteri Geri Bildirim Yönetimi:

Müşteri şikayet/öneri/istek/teşekkür ve diğer konularda geri bildirimler kayıt altına alınarak, bu geri bildirimlerin analiziyle kök neden tesbiti çalışmaları yapılır ve oluşan sorunların tekrarını engelleyici önlemler planlanır. Bu amaçla kurulan Çağrı Merkezinde Telefon, Müşteri Ziyaretleri,  info@sedemtranslojistik.com mail adresi kanallarıyla toplanan müşteri geri bildirimleri  kayıt altına alınır. Konular ilgili iş ekipleriyle paylaşılıp, belirlenen sürelerde  (şikayet için 2 iş günü içerisinde) müşterilerimize geri bildirimlerin yapılması sağlanır.

Çağrı Merkezi Yönetimi :

Çağrı Merkezimize gelen fiyat, öneri ve talepler kayıt altına alınarak ilgili iş birimlerine yönlendirilir. Bununla birlikte, müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek, değişen ihtiyaç ve beklentilerini önceden görmek ve satış hizmetlerimizin tanıtımını yapmak adına Çağrı Merkezimiz sistematik olarak müşteri aramaları gerçekleştirir.

Müşteri Memnuniyet Anketleri :

Se - Dem Trans Lojistik 'den hizmet alan müşterilerin iş süreçleri ile ilgili memnuniyet düzeylerini belirlemek, ihtiyaç ve sorunlarını tespit etmek amacıyla belirli dönemlerde online Çağrı Merkezimiz tarafından yapılmaktadır.