Ağır Nakliye ve Proje Taşımacılığı - Se - Dem Trans Lojistik


  • Üretim Amaçlı Fabrikaların Makine ve Yedek Parçaları
  • Ağır Tonajlı Taşımalar - Proje Taşımaları
  • Fuar Standları ve Ekipmanları Taşımacılığı
  • Endüstriyel Tesis Yatırım Taşımaları
  • Size Özel Çözümler
  • Yat ve Tekne Taşımacılığı

40 metre uzunluktan, 4.10 metre yüksekliğe, 6.0 metre genişliğe ve 100.000 Kg tonaja kadar aktarmasız ve karadan yüklerinizi sorunsuz bir şekilde taşıyabiliyoruz.

7 / 24 TÜRKİYE nin Her Yerine transit taşımacılığında Se - Dem Trans Lojistik uzman ekibi uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı taşımalarınız "özel taşıma müsaadeleri" ve "öncü hizmetleri" ile güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir.

Se - Dem Trans Lojistik bünyesinde faaliyet gösteren proje departmanı, alt ve üst yapı, yol, toplu konut, baraj ve diğer tüm inşaat proje taşıma işlerini anahtar teslim olarak sunmaktadır.

Ölçülerinin özelliği bakımından varış noktalarına tek yol kullanarak götürülemeyen objelerin, tüm taşıma modlarının kullanılarak ( multimodel ) bu taşımanın yerine ulaştırılmasıdır

Her türlü türbin, trafo, santraller, özel ekipmanlar, büyük kazanlar, kuleler, rüzgar gülleri, ağır makineler, iş makineleri, silolar, tarım makineleri, askeri malzemelerin taşınmasında, karayolu seçeneklerinin bir araya getirilerek komple yaptığımız hizmetlerdendir.

Yurtiçi tüm özel proje taşımalarınız CMR konvansiyonu ve HSE koşulları kapsamında kendi araç parkımız ve partner firma araç parklarımız ile emin ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Se - Dem Trans Lojistik ile Türkiye'nin Her Yerine Taşımacılık Hizmetleriniz İçin 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Sorunsuz Taşımacılık, Se - Dem Trans Lojistik İle Mümkün !